25.09.2026 14:33 | Adev?rul
Mama unui elev care a trecut prin clasa a VIII-a povestește cum pregătirea pentru Evaluarea Națională a ajuns să coste familia 1.800 de lei pe lună și să schimbe radical programul copilului.
🔗 Citește articolul complet pe Adev?rul
18.10.2026 16:01 | Adev?rul
18.10.2026 16:00 | HotNews
18.10.2026 15:57 | Digi24
18.10.2026 15:55 | HotNews
18.10.2026 15:54 | Mediafax
18.10.2026 15:53 | ProTV